درباره ما

عکس
خلاصه ای از شرکت پرشین درب جنوب

شرکت صنعت چوب تیرازیس با بیش از دو دهه تأسیس و با تکیه بر نیروهای متخصص و دستگاه های پیشرفته صنعتی و استانداردهای روز دنیا اقدام به تولید درب های ضد سرقت و درب های اتاقی با ظرافت و کیفیت بسیار بالا نموده است.

این مجموعه با تکیه بر نیروی کار جوان و خلاق توانسته سهم بزرگی از بازار های داخلی و خارجی را از آن خود نماید.

گوشه ای از خدمات این گروه صنعتی عبارت است از:

همکاری با انبوه سازان کشورهای قطر و عمان،پروژه زاگرس،سحر فارسی،شرکت سرمایه گذاری جنوب،شرکت ارگ مسکن جنوب،بافت شهر،مسکن مهر امام رضا(ع)،پروژه سعدی شیرازی(شرکت نفت)،بنیاد مسکن انقلاب اسلامی،بیمارستان رسول اعظم،تعاونی مسکن کارمندان دولت،پروژه های وزارت دفاع،اجرای چندین پروژه از شرکت احیاگران یاقوت شمال و همکاری با بیمارستان های شهرستان های فیروزآباد-خرامه-نورآباد-کازرون-کوار-قائمیه-مهر و ده ها پروژه عظیم دیگر

این مجموعه با ایجاد شغل جهت ۳۰ نفر به صورت مستقیم و بیش از ۶۰ نفر به صورت غیر مستقیم و ایجاد بیش از ۱۲۰ نمایندگی در جنوب کشور،گامی بلند در جهت اشتغال به کار جوانان ایران اسلامی برداشته است.

این مرکز با سابقه موفق انجام پروژه های بزرگ در استان های جنوبی کشور،آمادگی ارائه خدمات بهتر با کیفیت بالاتر و تحویل در کوتاه ترین زمان و رقابت با محصولات مشابه خارجی و جلوگیری از خروج ارز از کشور بوده است.

باشد که در این راستا مدیریت و کارکنان مجموعه موفق پرشین درب،توانسته باشند گامی کوچک در جهت خودکفایی ایران اسلامی برداشته باشند.